Черкаські кандидати від об`єднаної опозиції підписали "присягу кандидата"

Черкаські кандидати від об`єднаної опозиції підписали "присягу кандидата"Як інформують у ВО «Батьківщина», черкаські кандидати в депутати від об’єднаної опозиції - списочники і мажоритарники, вчора підписали «Присягу кандидата в депутати від партії «ВО «Батьківщина», де обіцяють неухильно дотримуватись Конституції України, відстоювати соборність, незалежність та національні інтереси України, дбати про добробут українського народу, захищати статус української мови, як єдиної державної, права і свободи кожного громадянина, шанувати нашу історію, культуру і традиції, неухильно виконувати у майбутньому рішення фракції та дотримуватись фракційної дисципліни.
Кандидати в депутати також присяглись докласти усіх зусиль задля звільнення України від режиму Віктора Януковича.
Вони також взяли на себе публічне зобов’язання скласти із себе повноваження народних депутатів, якщо їхня політична позиція піде врозріз із позицією об’єднаної опозиції.
Нагадаємо, що у списку об’єднаної опозиції Черкащину представлятимуть голова обласного осередку «Фронт Змін» Наталія Старікова, а також політики Ігор Єресько, Павло Костенко, Анатолій Гриценко та Микола Томенко.
По мажоритарних округах Черкащини були затверджені такі кандидати: Анатолій Бондаренко (Лисянка – Жашків), Володимир Гресь (Чорнобаївсько-Чигиринський округ), Микола Булатецький (м. Черкаси), Леонід Даценко (Канів – Золотоноша), Максим Поляков (м. Умань) та Олександр Сінгаєвський (Корсунь-Шевченківський).
02.08.2012 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter