У Черкасах стартувала акція "Україна без Януковича! Черкащина без Тулуба!"

У Черкасах стартувала акція "Україна без Януковича! Черкащина без Тулуба!"Сьогодні у Черкасах об'єднана опозиція розпочала акцію "Україна без Януковича! Черкащина без Тулуба!".
Біля наметів "Батьківщини" і "Свободи" опозиціонери розгортають гасла. Окрім них на Соборній площі близько двох десятків наметів Партії регіонів. У них порожньо. На цій же площі – "шкільний базар", торгують рюкзаками, канцтоварами. Від сильного вітру намети торговців перекидаються, товар розлітається по газонах.
До протестувальників підходить четверо молодиків. Розгортають плакати "Геть з Черкащини провокатора Томенка!" та "Черкащина за президента Януковича!". Коли їх намагаються сфотографувати, ховають обличчя, на запитання не відповідають. Близько десятка жіночок роздають газету "Черкащина Регіональна" і листівки з біографією Миколи Томенка. Представники "Батьківщини" у свою чергу стоять із гаслами "Україна без Януковича!" та "Черкащина без Тулуба!". Стають поряд із регіоналами.
"Давайте сфотографуємося, класний кадр", - каже депутат міськради Микола Булатецький.
Після фотосесії керівник штабу об'єднаної опозиції Анатолій Бондаренко просить "регіоналів" відійти і не заважати проводити акцію. Коли ті відмовляються, починає рвати їх гасла. Ті у відповідь зривають плакати опозиціонерів. Поряд чергує з десяток правоохоронців, але вони в сутичку не втручаються.
"Регіонали" забирають порвані гасла і йдуть до своїх наметів.
"Черкащани пережили окупацію монголо-татар, поляків, німців. Переживемо і донецьку, – каже у мегафон нардеп Микола Томенко. – Перший крок до перемоги зробимо 28 жовтня, а завершимо на позачергових виборах президента".
Томенко ставить свій підпис на агітаційній листівці і на стенді, де ведеться лік днів до дати виборів - пише "103 дні".

Наталія Писарєва gazeta.ua
17.07.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter