Золотоніська РДА заборонила керівництву дитсадка пускати Губського

Золотоніська РДА заборонила керівництву дитсадка пускати ГубськогоМіжнародний день захисту дітей народний депутат Богдан Губський відзначив цілою програмою візитів. Цього дня парламентарій вітав дітей міст Золотоноші, Канева, Черкас, Золотоніського, Канівського та Черкаського районів. Богдан Губський, який понад десяти років опікується питаннями виховання та навчання сільських дітей, зокрема на Золотоніщині, для батьків і дітей – майже як рідний.
І все було б по-святковому і радісно, якщо б не прикрий інцидент в дитячому садочку «Барвінок». Варто було Губському приїхати в село Гельмязів Золотоніського району, щоб привітати малечу зі святом, як його оточили стурбовані батьки і повідомили, що районне керівництво дало вказівку не пускати народного депутата в садочок, не приймати будь-яких вітань і не брати у нього подарунків.
Але нардеп зайшов до «Барвінку», привітав малечу та їх батьків зі святом, а дитсадочку подарував сучасну м’ясорубку – для того, аби гельмязівські дітлахи могли їсти смачні та свіжі страви.
Це вже не перший інциндент адміністративного втручання Золотоніської РДА в дії народного обранця. Так напередодні нового 2012 року Богдан Губський традиційно вітав подарунками і концертами вихованців дошкільних закладів лівобережних районів. Тоді щоб перешкодити діяльності народного депутата, Золотоніська РДА видала сфальшований наказ про закриття дитячих садочків на карантин у зв’язку з епідемією захворювань, яка просто, як з’ясувалося пізніше, була видумана чиновниками.
Інциндент в Гельмязові можна було б розцінити як недолугу чи необдуману вказівку, але системність дій Золотоніського районного керівництва викликає певне занепокоєння.Чому хтось бере на себе право визначати – кому з нардепів можна відвідувати державні (!) заклади, а кому – ні?
Інна Жученко
05.06.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter