На каналізаційному колекторі Черкас знову аварія

На каналізаційному колекторі Черкас знову аваріяПрацівники Черкаського водоканалу отримали черговий тривожний сигнал. Як повідомляє прес-служба підприємства, цього разу аварійні бригади підприємства виявили провалля на розі вулиць Гоголя та Університетська. За словами директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка, в цьому місці проходить головний каналізаційний колектор, який бере початок на вулиці Можайського і транспортує стічні води від житлових будинків мешканців міста.
Аварія сталася внаслідок газової корозії, яка виникла внаслідок тривалої дії випаровування каналізаційних стоків всередині труб колектора. Над ліквідацією аварії наразі працюють бригади підприємства. Спеціалісти здійснили монтаж обвідного колектора, по якому тимчасово транспортуються стічні води, щоб не допустити перекриття подачі води по місту. Сьогодні водоканалівці приступають до земляних робіт.
Як зазначив директор підприємства, газова корозія прогресує в напрямку руйнування каналізаційного трубопроводу.
- На сьогодні, це проблема номер один для нашого підприємства, - зазначив Сергій Володимирович. - Активізацію корозійних процесів можна пояснити тим, що за останні роки зменшився обсяг водоспоживання у місті, тому іде менше розбавлення стічних вод, і як наслідок, стоки стають висококонцентрованими. Саме ці агресивні стічні води стають руйнівниками каналізації.
За цей рік аварійні бригади підприємства вже виконували подібні ремонтні роботи на вулиці Сєдова та перехресті вулиць Богдана Хмельницького і Гоголя. Нині проводяться роботи по вулиці Сумгаїтській на колодязі-гасію, де фахівці Водоканалу встановлюють нову опалубку, на місці тієї, що зруйнувалась газовою корозією, і бетонують її.
16.03.2012 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter