У Жашкові капітан міліції звільнився з органів через боягузів-начальників, які відмовилися підтверджувати наказ знімати на відео протестувальників з Врадіївки

У Жашкові Черкаської області працівник міліції написав рапорт про звільнення після того, як учасники врадіївської ходи виявили, що той знімає їх на відеокамеру. Правоохоронець пояснив, що таку вказівку дав йому начальник. Проте начальник відхрестився від підлеглого і сказав, що жодних вказівок не давав.
Активісти помітили незаконне стеження сьогодні зранку, коли мітингували біля Жашківського районного відділу міліції.
"Ми стояли біля відділення міліції. Я побачив чоловіка у штатському, який тримав у руках відеокамеру. Цей чоловік сказав, що він - журналіст, але посвідчення не показав. Зрештою, він зізнався, що насправді є працівником місцевого відділення міліції і виконує розпорядження свого керівника", - розповів учасник ходи нардеп Сергій Каплін.
Після цього учасники ходи вирушили до керівника районного відділу міліції за поясненням.
"Спочатку начальник міліції заперечував, що Максим Гнєвуш, як звати міліціонера, є його підлеглим. Коли визнав це, почав заперечувати те, що саме він дав розпорядження на зйомку. У міліціонера не витримали нерви і він написав рапорт на звільнення. Можливо, він приєднається до нашої ходи", - зазначив Максим Поляков.
"Подібні зйомки є звичною практикою міліціонерів. Але люди, навіть якщо і помічають людину із камерою, ніколи не цікавляться причиною зйомки. А ми підійшли й запитали. Максим Гнєвуш і його начальник виглядали дуже розгубленими, вони не знали, що нам відповісти. Як на мене, те, що Максим написав рапорт на звільнення, показує, що серед міліціонерів ще залишились чесні та принципові люди", - сказав координатор ходи Василь Любарець.
У Жашкові капітан міліції звільнився з органів через боягузів-начальників, які відмовилися підтверджувати наказ знімати на відео протестувальників з Врадіївки

Після Жашкова учасники ходи вирушили до Ставища Київської області. Туди вони планують прийти ввечері.
Ірина Мусаєва gazeta.ua
13.07.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter