Не хамом Воротніком єдіним...Міськрада Черкас просить Януковича звільнити з посади хама Бродського

Як інформує на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» депутат міськради Валерій Воротнік, щойно Черкаська міськрада проголосувала звернення з проханням звільнити Бродського. За проголосувало 36 депутатів. Нагадаємо, що аналогічної слави «хама» нещодавно отримав і сам Воротнік.

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ:

Президенту України
Януковичу Віктору Федоровичу
Прем’єр-міністру України
Азарову Миколі Яновичу
Голові Верховної Ради України
Рибаку Володимиру Васильовичу
ЗВЕРНЕННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Шановні Вікторе Федоровичу, Миколо Яновичу та Володимире Васильовичу!
15 червня 2013 року у відкритій групі «Черкаси» соціальної мережі Фейсбук голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Бродський М.Ю., коментуючи повідомлення депутата кількох скликань Черкаської міської ради Мамалиги Володимира Володимировича, вчинив брутальну лайку та погрози, що свідчить про його неетичну поведінку як високопосадовця, призначеного на свою посаду Вашими розпорядчими документами.
Вважаємо таку поведінку Бродського неприпустимою, оскільки вона ображає не тільки депутата міськради, обраного територіальною громадою і який користується повагою у суспільстві, а й підриває авторитет вищої ланки виконавчої влади в Україні.
Своїми діями Бродський М.Ю. порушив як Конституцію України, так і Закон України «Про державну службу», а саме ст. 5, Розділу І, яка регламентує Етику поведінки державного службовця. Зокрема, державний службовець повинен:
шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування;
не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця.
Крім того, демонстративно та публічно продемонструвавши неповагу до громадянина України, Бродський М.Ю. порушив ст.17 Розділу ІV Закону України «Про державну службу», а саме Присягу державних службовців.
Просимо Вас розглянути питання про доцільність перебування такого «керівника» високого рангу на займаній посаді.

Звернення підтримане на 51-му пленарному засіданні третьої сесії Черкаської міської ради 20 червня 2013 року та підписане за дорученням міської ради секретарем Черкаської міської ради Білоусовим В.Ф.

Секретар Черкаської міської ради Білоусов В.Ф.
20.06.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter