Після зустрічей із Зарічною жителі вже 8 черкаських будинків радо погодилися заплатити за ремонт ліфтів

Після зустрічей із Зарічною жителі вже 8 черкаських будинків радо погодилися заплатити за ремонт ліфтівЯк інформують у Черкаському МВК, цього року у Черкасах капітального ремонту потребують 247 ліфтів. Зокрема, за даними департаменту житлово-комунального комплексу, цього року на території Придніпровської служби утримання будинків необхідно відремонтувати – 92 ліфти, на території Соснівської служби утримання будинків – 134 ліфти, на території СУБ «Митниці» - 21 ліфт.

Це при тому, що в Черкасах 1220 ліфтів, розташованих у будинках, які обслуговують СУБи. Тобто, капітального ремонту потребують 20% підйомників. Загальна сума коштів, які планували скерувати на це з міського бюджету – 5,7 млн грн. Однак до міського бюджету, з якого фінансувався раніше капітальний ремонт ліфтів, сплачують податки ті, хто живе в будинках ОСББ, у приватних будинках, в гуртожитках, в будинках, де немає ліфтів.

Тому цього року міська влада запропонувала жителям будинків, де проводитиметься капітальний ремонт ліфтів, співфінансування. 65% коштів збирають жителі будинку і 35% - надає міський бюджет.

За словами заступника міського голови Людмили Зарічної, з жителями будинків, де зупинилися (чи найближчим часом мають зупинитися) ліфти, проводяться збори. Люди з розумінням ставляться до цього. Уже мешканці 8 будинків погодилися на співфінансування капітального ремонту ліфтів.
15.02.2013 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter