Черкаси стали 59 містом в Україні, в якому можна проводити віртуальні екскурсії завдяки Яндексу

Яндекс запустив панорами Черкас на maps.yandex.ua. На них є і центр міста, й околиці, і навіть гребля зі станцією Панське. Тепер користувачі можуть влаштувати собі справжню віртуальну екскурсію — побувати на пагорбі Слави, оглянути пам`ятник зруйнованим храмам біля Свято-Михайлівського собору або пройтися вулицею Сумгаїтською. Панорами Черкас, на яких можна віртуально гуляти вулицями міста, з'явилися вперше.
Панорами допомагають не лише ближче познайомитися з містом, але й зорієнтуватися в ньому. На знімках можна подивитися, як виглядає ресторан або торговий центр, чи є поруч паркінг. Це зручно, коли їдеш у незнайоме місце. Мешканцям міста, можливо, буде цікаво знайти на панорамах свій будинок і вулицю. Вони навіть можуть показати їх друзям з інших міст, надіславши їм посилання на світлину.
Щоб відтворити на панорамах ціле місто, Яндекс відзняв 208 кілометрів вулиць і зробив понад 25 тисяч фотографій, із яких вийшло 6278 кругових панорам. Усі фотографії високої якості, тому зображення можна наближати. Це буває доречно, якщо хочеться ближче роздивитися, наприклад, пам'ятник або вивіску на будівлі. Зйомки проходили в червні минулого року, тому на знімках завжди чудова погода. У цьому легко переконатися за допомогою відеоролика:

Крім Черкас, на панорамах Яндекса є ще 58 українських міст. У серпні минулого року Яндекс додав на сервіс Умань разом з її знаменитим парком «Софіївка».
06.02.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter