У Черкасах прийняли програму розвитку інформаційного простору регіону

Як пише Телекритика, 17 лютого на сесії Черкаської обласної ради була прийнята «Програма розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2012-2016 роки». Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДТРК «Рось».
За затвердження програми розвитку інформаційного простору проголосувало 69 депутатів. Нею передбачено покращення матеріально-технічної бази редакцій газет, радіо та телебачення, забезпечення доступу до мережі інтернет у сільській місцевості, розширення мережі FM-радіо та збереження дротового.
Також у програмі йдеться про перехід телерадіоорганізацій області на цифрове мовлення. В ОДТРК заявляють, що наразі тільки їхня телекомпанія виходить у цифровому форматі.
Основою затвердженої програми стала розроблена ОДТРК програма розвитку обласного державного телерадіомовлення на 2011-2013 рр.
За словами, генерального директора Черкаської ОДТРК Юрія Уздеміра, за короткий термін вдалося багато чого реалізувати, переважно в технічній частині. Зокрема, телерадіокомпанія розпочала мовлення в цифровому форматі та мережі інтернет, введено функцію телетексту та започатковано виробництво новин із сурдоперекладом. Із січня 2012 року регіональна радіомережа «Рось-ФМ» розпочала мовлення на частоті 91,4 МГц.
«Проте, повністю реалізувати програму самотужки ОДТРК змоги не має, тому вона і стала основою обласної програми інформаційного розвитку», - зазначається в повідомленні.
Юрій Уздемір вважає, що окреме питання, яке потребує підтримки з боку обласної влади - створення сучасної ефективної радіомережі Нині ОДТРК мовить з двох передавачів, покриваючи західну і східну частину області, проте для повного покриття радіосигналом регіону потрібно встановити передавачі і в інших точках області.
Крім того, кошти програми передбачають купівлю відповідного обладнання, яке забезпечить вихід новин у прямому ефірі.
Скільки саме коштів передбачено виділити з обласного бюджету на Програму розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2012-2016 роки, ОДТРК не повідомляє. На сайті Черкаської облради рішень за 17 лютого поки немає. «Телекритика» звернулася з відповідним запитанням до Черкаської ОДТРК.
21.02.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:04 21.02.2012 alexband:
Интересные такие передачи на Рось-ФМ 91,4 Мгц транслируются с января.. Пересказываю: "Пш-ш-ш-ш-шшш-шшшш-шш-шшшшшшшшшшшшшшшшш"..