У Черкасах з`явилося таксі для інвалідів

У Черкасах з`явилося таксі для інвалідів Спеціально обладнаний автомобіль-таксі відтепер допомагатиме черкащанам з особливими-потребами пересуватися містом. Профінансували проект «Інва-таксі» Черкаська міська рада, котра придбала авто за 160 тисяч гривень, та компанія «Київстар», яка виділила кошти на встановлення спеціального підйомника для інвалідів та оснащення автомобіля засобами зв’язку.
Городяни, котрі мають статус інвалідів і не можуть самі пересуватися, користуватимуться послугою безкоштовно. Усі витрати оплачуватиме міський бюджет в рамках соціальної програми «Турбота». Нині у Черкасах проживає 635 осіб, які належать до категорії інвалідів-візочників.
– Спеціальне таксі для людей із обмеженими фізичними можливостями необхідне у кожному місті, – наголошує міський голова Черкас Сергій Одарич. – Нарешті й у Черкасах ми змогли реалізувати цей соціальний проект. Адже інваліди повинні мати змогу відвідувати кіно, зустрічатись з друзями, бувати на виставках, інших культурних, розважальних заходах чи дістатись до лікарні. І не відчувати певних незручностей чи дискомфорту.
Нині складатиметься реєстр тих людей, котрі забажають користуватися таксі. Послугу слід замовляти заздалегідь, у середньому в день таксі може задовольнити потреби десяти осіб. Адже візочників не лише відвозять у потрібне місце, а й повертають назад додому.
Автомобіль інва-таксі також забезпечений GPS-навігатором, для оптимізації маршрутів, економії часу та палива, а значить і збільшення кількості поїздок, покращення якості обслуговування інвалідів-візочників. Крім того, «Київстар» забезпечив інва-таксі безкоштовним зв’язком та смартфонами, а також надав цільову благодійну допомогу на облаштування спеціальним підйомником автомобілю, придбаного Черкаською міською радою.
Як зазначає голова Наддніпрянського Фонду Анна Харченко, котра була однією з перших ініціаторів із впровадження у місті інва-таксі, черкасці з особливими потребами отримали нові можливості для спілкування та соціалізації, освіти та розвитку. До речі, Аня стала першою клієнткою таксі.
У Черкасах з`явилося таксі для інвалідів
17.02.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter