Чигиринські баталісті відтворили визволення міста від нацистів

Чигиринські баталісті відтворили визволення міста від нацистів Як інформують у Чигиринській РДА, 12 грудня – день визволення Чигирина від німецько-фашистських загарбників. Цього року виповнюється 69 років визволення міста від нацистів. Напередодні відзначення цієї річниці члени районної громадської військово-спортивної організації «Бастіон» у парку ім. Тараса Шевченка відтворили події 1943 року – провели реконструкцію бою за визволення рідного міста від німецьких окупантів.
Відбувся цей захід за підтримки районної та міської влади, районної організації ветеранів та Союзу офіцерів і підприємців-меценатів.
Події 69-річної давності ожили перед очима глядачів у виконанні чигиринських патріотів та їх друзів й однодумців з інших військово-патріотичних клубів Києва, Кременчука, Світловодська, Черкас, Сміли, Кам’янки, Корсуня та Золотоноші.
– Подібні заходи спонукають сучасників краще розуміти всю повноту трагізму воєнних років, відчути, які труднощі довелось пережити попереднім поколінням і більш усвідомлено цінувати мирне життя. Адже війна – це жахливо, і це повинні знати всі, хто живе у нинішньому світі, – зауважив ватажок чигиринських баталістів Богдан Кучеренко.
11.12.2012 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter