Прокуратура перевіряє - били чи не били в черкаській міліції громадянина Іванова

Прокуратура перевіряє - били чи не били в черкаській міліції громадянина Іванова За інформацією УМВС України в Черкаській області, у травні 2011 року працівниками міліції було затримано жителя міста Черкаси Дмитра Іванова, раніше судимого за частиною 2 статті 186 КК України «Грабіж».
На момент затримання його підозрювали в здійсненні анонімного дзвінка на спецлінію «102» з неправдивим повідомленням про замінування будівлі УМВС України в Черкаській області. Згідно статті 75 КК України, підозрюваний мав відстрочку у виконанні покарання.
Відразу ж після затримання від його матері та нього особисто до інспекції з особового складу УМВС України в Черкаській області та прокуратури області почали надходити скарги на неправомірні дії працівників міліції. Прокуратура області здійснювала нагляд за законністю ведення цієї справи та перевірки за заявами скаржників. Вказані в заявах факти свого підтвердження не знайшли. Наразі справа знаходиться на розгляді в суді, який проводить слухання и готується оголосити вирок.
В цей час від підозрюваного Іванова та його матері знову надійшли заяви про неправомірність затримання громадянина Іванова та застосування до нього незаконних методів дізнання з метою визнання ним вини у вчиненні злочину. За даними заявами проводиться повторна перевірка.
04.12.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter