ДФІ:У Старобабанівській колонії виявлено фінансових порушень на понад 440 тис. грн.

ДФІ:У Старобабанівській колонії виявлено фінансових порушень на понад 440 тис. грн.Ревізія фінансово-господарської діяльності підприємства Старобабанівської виправної колонії №92 управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Черкаській області виявила фінансових порушень на загальну суму понад 440 тис. грн. Перевірка охопила період з 1 вересня 2010 по 31 березня 2012 років, повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Черкаській області .
Зокрема, фінінспектори встановили, що підприємство втратило кошти через списання дебіторської заборгованості на суму 400 тис. грн, яка сформувалась по розрахунках між підприємством та Старобабанівською виправною колонією №92 за отримані колонією товарно-матеріальні цінності та послуги. При цьому робота по стягненню заборгованості підприємством не проводилася. Окрім того, підприємство недоотримало доходів на суму майже 10 тис. грн через передачу майна у безоплатне користування одному з товариств.
Під час ревізії також установлено, що нарахування та виплата заробітної плати, надбавок та доплат працівникам здійснювалися із порушенням чинного законодавства, внаслідок чого підприємству завдано збитків на суму 11 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Уманського району.
18.09.2012 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter