Черкаські студенти прослухали лекцію доньки екс-Президента США Клінтона

Як інформують у прес-службі Черкаського Східноєвропейського університету, делегація їхніх студентів відвідали публічну лекцію «Змінити світ: ти це можеш» доньки екс-президента США Челсі Клінтон. Лекція відбулася за ініціативи Віктора Пінчука.
До столиці з Черкас приїхала представницька делегація студентів Коледжу економіки і менеджменту, Інституту менеджменту, Інституту економіки, Інституту державного управління та права, які із задоволенням прийняли запрошення відвідати публічну лекцію Челсі Клінтон за темою
Що ж до атмосфери, яка панувала у холі готелю київського «Прем’єр-Палас», то розмова була досить вільною. Студенти могли без проблем задавати гості своє запитання, а Челсі на всі залюбки відповідала. До того ж, свої запитання можна було поставити й у соціальних мережах. Цікаво, що модератором зустрічі був лідер українського музичного гурту «Океан Ельзи» – Святослав Вакарчук. На завершення зустрічі студентство мала змогу особисто поспілкуватися і сфотографуватися з ним.
Що ж до розмови, то донька американського очільника радила студентам співпрацювати з різними країнами. Однак завжди важливо знати свою культуру, і пам'ятати звідки і хто ти. Також відома американка зазначила, що вона вірить в людей, які творять дива.
– Я вірю в те, що Стівен Джобс створив – це диво. Я вірю, те, що він зумів змінити наш погляд на світ – це диво. Якщо дивом вважати саме це – те, що нас вражає і надихає, і змінює наш світогляд, тоді так, я вірю в чудеса. Але створені людиною, – наголосила пані Клінтон.
Насамкінець Челсі зазначила: «Хотілося б щиро побажати розвитку та можливостей талановитим молодим людям в України і звичайно ж, перемоги Бараку Обамі на майбутніх президентських виборах США».
Черкаські студенти прослухали лекцію доньки екс-Президента США Клінтона
26.01.2012 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter