У черкаському парку Перемоги почав діяти пункт обігріву для безхатченків

У черкаському парку Перемоги почав діяти пункт обігріву для безхатченківВідсьогодні в Черкасах встановили пункт обігріву для безхатченків. У спеціальній палатці, розташованій біля Парку Перемога, можна буде зігрітись, випити гарячого чаю, з’їсти бутерброд. Такий мобільний пункт організували спільно МНС, Червоний хрест та міська влада.
– Цей пункт працюватиме цілодобово і весь час, доки триматиметься низька температура повітря, – зазначає начальник управління цивільної оборони міськвиконкому Юрій Кривошея. – У наметі також чергуватиме лікар та психолог.
Нагадаємо, подібний пункт у місті працював два роки тому, коли тривалий час були сильні морози. Минулого року у такому пункті не було потреби, оскільки зима була помірною.
25.01.2012 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:46 25.01.2012 ella:
Я не розумію, чому саме парк обрали для цього заходу! Поряд знаходяться "пустирі" де б можно було розбити намети!!! Коли гуляєшь по парку с дитиною і все це там знаходиться, пропадає всяке бажання приводити туди дитину!!! Тому що, владі все рівно де ці безхатченки справляють свої потреби, вибачте за відвертість, зграї собак збільшуються в рази у парку, тобто парк перестає бути місцем відпочинку, як це не сумно.