Маразм! У ніч проти неделі Білоусов провокує битву за Дніпро між випускниками та вчителями

У Черкаському МВК оприлюднили звернення черкаської влади до випускників 11-х класів.
"Дорогі випускники! Завтра у вас важливий день – завершується один зі складних, але цікавих етапів життя. Ви залишаєте школу і отримуєте атестат зрілості. Перед кожним із вас відкривається безліч шляхів. Зараз дуже важливо – обрати правильний шлях, зробити правильні кроки уже сьогодні.
Як відомо, значна кількість випускників зустрічає світанок після випускного вечора біля води. Це гарна традиція, проте є досить небезпечною, тому цього року з метою попередження нещасних випадків було прийнято рішення про заборону купання у відкритих водоймах із вечора суботи 1 червня до ранку неділі.
За дотриманням рішення слідкуватимуть представники МНС, правоохоронних органів, громадських формувань та педагогічні працівники відповідно до затверджених графіків".
Від Провінції: Аби чого не вишло, випускникам (й усім черкащанам за компанію) тупо заборонили купатися в Дніпрі з вечора в суботу до ранка в неділю. Як це узгоджується з Конституцією та здоровим глуздом? А ніяк. Хто окопи біля Дніпра ритиме, товаришу Білоусов?
31.05.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter