У селі Родниківка відкрито «школу майбутнього»

У селі Родниківка відкрито «школу майбутнього»Школа, на яку громада Уманського району чекала понад 20 років, сьогодні нарешті прийняла своїх учнів.
Спорудження триповерхового навчального корпусу школи у Родниківці було розпочато ще 1990 року, однак із 1995 по 2011 рр. усі роботи було призупинено.

За словами голови ОДА Сергія Тулуба, нова сучасна сільська школа, яку по праву можна вважати «школою майбутнього» – це яскравий приклад того, що розвиток села є пріоритетом державної політики.
Учителька географії Наталія Бевз, яка має вже 30 років педагогічного стажу розповідає: на цю школу вона чекала не менше, ніж школярі.
«Я так давно чекала на цю школу! – емоційно поділилася враженнями учителька. – Дякую усім, і зокрема обласній владі, за те, що тепер діти вчитимуться у таких сучасних умовах, коли є й інтерактивні класи, й кімнати для відпочинку, а ми – працюватимемо тут теж із задоволенням».
На сьогодні школа у Родниківці - це триповерховий навчальний корпус з проектною потужністю 400 навчальних місць. Зараз у школі навчається 183 учні.
У планах на наступний рік - відкриття у школі плавального басейну, повідомили в Черкаській обласній адміністрації.
12.10.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter