Держаудитслужба встановила порушень на 1,5 млн. грн. у роботі відділу освіти Монастирищенської РДА

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели ревізію відділу освіти Монастирищенської районної державної адміністрації і виявили низку порушень, які негативно вплинули на його фінансово-господарську діяльність.

Загалом, фінансових порушень установлено на суму понад 1,6 млн грн, з них таких, що призвели до втрат, – на 1,5 млн грн.

Через включення підрядними організаціями до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірної інформації, завищення обсягів виконаних робіт, відділ освіти зайво сплатив понад 554 тис. грн.

Також аудитори виявили, що одержані за послуги з харчування кошти спеціального фонду не спрямовувалися на відновлення витрат, здійснених на оплату спожитих комунальних послуг, внаслідок чого відділ допустив покриття видатків спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду на понад 92 тис. грн.

Крім того, за рахунок коштів загального фонду у відділі здійснювали видатки з оплати праці кухарів, які залучалися до надання платних послуг та посади яких введено з порушенням Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів. Сума цього порушення становила 612 тис. грн.

Завдяки вжитим аудиторами заходам усунуто порушень на 1,1 млн грн.

За результатами ревізії відділу освіти направлено вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх надалі. Застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій із бюджетними коштами.
11.09.2017 19:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter