Освітяни Черкаської області переймали досвід колег з Київщини

Освітяни Черкаської області переймали досвід колег з КиївщиниДля вивчення готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти, 7-21 серпня тривала Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа», яка передбачала обмін делегаціями органів управління освітою.

У рамках проведення другого етапу Всеукраїнської акції 17 серпня 2012 року освітяни Київщини приймали гостей – своїх колег з Черкаської області, які мали нагоду побувати в більшості районах Київської області з метою ознайомлення з роботою відділів, управлінь освіти та навчальних закладів.

Так, делегація Золотоніського району в супроводі представників відділу освіти Обухівської РДА на чолі з начальником М.Р. Анопрієнком відвідали Жуківцівську ЗОШ І-ІІ ступенів, Українську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Козинську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Підгірцівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Копачівську ЗОШ І-ІІ ступенів.

Зустріч делегації відділу освіти Корсунь-Шевченківського району Черкаської області у Києво-Святошинському районі Київської області відбулася у форматі «круглого столу», під час якого обговорено такі питання: охоплення дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку; розширення мережі класів з поглибленим вивченням окремих предметів та профільних класів, у т.ч. і в школах сільської місцевості; оснащення навчальних кабінетів, забезпечення їх меблями, навчальними посібниками, наочністю тощо; виготовлення актів на право постійного користування земельною ділянкою навчальними закладами; виконання програми «Шкільний автобус» у частині поповнення та оновлення існуючого парку транспортних засобів, задіяних у перевезенні учнів та педагогічних працівників; скасування другої зміни навчання тощо.

У рамках вищезазначеної акції в Ірпінському регіоні 17 серпня 2012 року гостинно зустріли представників галузі освіти Ватутінського міського відділу освіти Черкаської області начальника відділу освіти Людмилу Точинюк, завідуючу ММК відділу освіти Наталію Жовновату та голову міської організації профспілки працівників освіти і науки Ольгу Перепаду. Під час робочого візиту члени делегації відвідали відділ освіти Ірпінської міської ради та науково-методичний центр, де ознайомилися з роботою щодо підготовки закладів до нового навчального року, готовності впровадження нових стандартів в початковій школі, із системою роботи з педагогічними кадрами та пріоритетними напрямами розвитку освітньої системи міста і кожного навчального закладу.

Члени робочої групи побували:
- в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ступенів художнього профілю № 1 ім. А. С. Макаренка, яка визнана кращою в Київській області за цим профілем навчання;
- в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі з I-III ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики), єдиній в області, де організовано вивчення 15 мов світу;
- в Ірпінській загальноосвітній школі з I-III ступенів №13, яка тривалий час є школою-лабораторією з інформаційних технологій;
- в Ірпінській загальноосвітній школі з I-III ступенів №3, де успішно реалізуються напрями виховання та навчання талановитих і обдарованих, фізично розвинених учнів;
- в Ірпінській загальноосвітній школі з I-III ступенів №14, де головним орієнтиром у виховній роботі є патріотичне виховання.

Учасники акції висловили подяку Міністерству освіти і науки, молоді та спорту за надану можливість обміну досвідом роботи між освітянами України.
23.08.2012 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter