Брожик продовжує "валяти Ваньку": лікування хворих у державних медзакладах не поступається "Фрезеніусу"

Брожик продовжує "валяти Ваньку": лікування хворих у державних медзакладах не поступається "Фрезеніусу"22 березня начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Брожик провів брифінг для журналістів з питань розяснення ситуації щодо гемодіалізного центру ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна» та загального стану надання медичних послуг хворим на ниркову недостатність в області.
Зокрема, Володимир Леонідович, наголосив, що відділення хронічного гемодіалізу Черкаської обласної лікарні та її філій у містах Звенигородка та Умань нині мають необхідну матеріально-технічну базу для забезпечення якісного надання медичної допомоги хворим із хронічною нирковою недостатністю.
Як повідомляють у прес-службі ГУОЗ та МК Черкаської ОДА, нині медична допомога хворим з хронічною нирковою недостатністю надається у відділенні хронічного гемодіалізу комунального закладу «Обласна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Черкаської обласної ради на 15 діалізних місць. Сьогодні там проходять лікування 88 осіб.
В Уманській філії гемодіалізного відділення обласної лікарні на базі Уманської центральної районної лікарні – 5 діалізних місць, нині в ній лікується 15 осіб. Це пацієнти з м.Умані, Уманського, Маньківського, Тальнівського, Монастирищенського, Христинівського та Жашківського районів.
У філію гемодіалізного відділення обласної лікарні на базі Звенигородської центральної районної лікарні створено 5 діалізних місць. Ця лікувальна установа забезпечує гемодіалізом щонайменше 30 пацієнтів із Звенигородського, Лисянського, Катеринопільського, Шполянського районів та міста Ватутіне.
Загалом обласна лікарня на сучасному обладнанні має змогу надати допомогу в чотири зміни 128 пацієнтам, Звенигородська ЦРЛ в дві зміни – 20, Уманська ЦРЛ у дві зміни – 20 особам.
Все обладнання, що знаходиться у лікарнях, є сучасним, новим та відповідає всім вимогам (з 25 діалізних апаратів – 18 шведського виробництва фірми «Гамбро» 2010 – 2011 років випуску).
– Різниця затрат на один сеанс лікування на базі Черкаської обласної лікарні та приватної клініки досить значна. У комунальному закладі ця цифра сягає 790 грн., а в приватній клініці – 1395 грн. Проте якість лікування хворих у відділенні хронічного гемодіалізу Черкаської обласної лікарні не поступається ТОВ «Фрезеніус» й має високий рівень, забезпечуючи усіх пацієнтів належним медичним обслуговуванням, – підкреслив начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації.
Більше того, Володимир Брожик зазначив, що Черкаська обласна лікарня може надати послуги, як для стаціонарних, так і для амбулаторних хворих, враховуючи, що ТОВ «Фрезеніус Медикал КЕР Україна» – лише амбулаторне. А це є негативним фактором, оскільки іноді хворі із хронічною нирковою недостатністю потребують саме стаціонарного лікування. Тому 69 осіб, що нині перебувають на лікуванні у ТОВ «Фрезеніус», можуть бути упевненими, що, у разі потреби, перейшовши у відділення гемодіалізу Черкаської обласної лікарні, вони зможуть постійно отримувати якісну висококваліфіковану допомогу.
Наостанок начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Брожик запросив журналістів відвідати філії Черкаської обласної лікарні у містах Звенигородка та Умань, щоб на власні очі переконатися, що створена мережа відділень гемодіалізу з наявним у них сучасним обладнанням повністю забезпечує потребу у наданні медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність за кошти обласного бюджету.

Від Провінції: на даний момент кілька десятків хворих з «Фрезеніусу» пікетують Черкаську ОДА…
23.03.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:59 02.03.2013 DEADushka:
Брожик і вся гоп-компанія не можуть собі гроші в кишеню покласти, от і бісяться,настроюють громаду, що в "Фрезеніусі" погано. Я Вам скажу, в порівнянні з обласною-небо і земля!! В "Фрезеніусі" починаєш жити, а в обласній-рахуєш дні, коли загнешся!! Ні один пацієнт "Фрезеніуса" ні за які гроші не перейде в обласну, і кожен з обласної мріє попасти в "Фрезеніус". Всі лікарі в один голос "не для протоколу"-тікайте з обласної, довго ви там не протягнете,заженуть в могилу!!!
Брожика ,по-людські, шкода-у нього задача зверху,плюс дорожить своїм робочим місцем! Язиком молоть-не мішки носить,тим більше думаю, що руками в нього працювать поганенько виходить.:)))
01:41 26.03.2012 Prosto-lkar:
Таке враження, що статтю писала одна людина, а заголовок вліпив якийсь дебіл, її не читаючи.
12:37 23.03.2012 tropikana:
Коз(cenzored), который работает за счет наших налогов. Подавай в отставку, иначе (cenzored) свою жалкую жизнь.