Майборода: сесія облради, на якій мали вирішити питання фінансування лікування хворих "Фрезеніусу", перенесена на невизначений термін

Майборода: сесія облради, на якій мали вирішити питання фінансування лікування хворих "Фрезеніусу", перенесена на невизначений термін Позачергова сесія Черкаської обласної ради, яка мала відбутись 25 квітня, перенесена на невизначений термін. Про це Провінції повідомила депутат облради Любов Майборода. Нагадаємо, що депутати облради мали затвердити зміни в бюджеті на 2012 рік для вирішення питання з фінансуванням хворих на ниркову недостатність у клініці «Фрезеніус Медикал Кер Україна».
За словами Майбороди, досі не узгоджена низка юридичних питань для підписання угоди між обласною владою та керівництвом «Фрезеніус Медикал Кер Україна». «Незважаючи на запевнення голови ОДА Тулуба, - заявляє Любов Майборода, - питання досі не узгоджене».
Загалом на лікування черкаських хворих на ниркову недостатність на 2012 рік необхідно близько 12 млн. грн. Як заявляє Л. Майборода, зараз керівники області «нагинають» міські та районні ради, щоб вони профінансували лікування «своїх» хворих. Так, 26 квітня на сесії Черкаської міської ради депутати будуть голосувати за виділення 3 млн. 100 тис. грн. на процедуру гемодіалізу для хворих з обласного центру.
- Вважаю, що 1-й заступник голови Черкаської ОДА Рябцев та керівник ГУОЗ та МК Брожик, які не заклали на гемодіаліз гроші в бюджет області, мають бути звільнені з посади за профнепридатність, - вважає Майборода.
На сьогоднішній день черкаських пацієнтів «Фрезеніусу» продовжують лікувати за німецькі гроші.
24.04.2012 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:05 24.04.2012 JILLY:
Брожика і К давно треба гнати залізною метлою.Хворі його не цікавлять, про Фрезеніус медичний бос заявляє "лікування наших хворих - ваш комерційний ризик"..