Ректор -"непускант" Кузьмінський "валяє дурочку" у відповідь на пропозиції письменниці Матіос зустрітися зі студентами ЧНУ

Ректор -"непускант" Кузьмінський "валяє дурочку" у відповідь на пропозиції письменниці Матіос зустрітися зі студентами ЧНУ Письменницю Марію Матіос не пускають до Черкаського Національного університету. Про це на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» написала нардеп від «Удару» Ірина Геращенко.
"Вчора мала дуже емоційний вечір. Вдруге у житті плакала від " Солодкоі Дарусі" Маріі Матіос. Колись в 2005 році взяла з собою іі роман у літак, ревла всю дорогу, не могла стриматися, тоді всі міністри, що також були в делегаціі , взяли потім почитати " Дарусю" . А вчора нарешті побувала на виставі Івано- Франківського драмтеатру, що показав цю страшну і правдиву історію у Черкасах. Зала вітала театр і пані Марію стоячи. Добре, що там було багато студентів. До речі, мене з Марією Матіос ось вже півтора місяці не пускають зустрітися із студентами Черкаського педагогічного університету. Пишемо ім листи, просимо прочитати лекціі на тему євроінтеграціі і сучасноі украінськоі літератури. У відповідь- мовчанка, якісь незрозумілі відмазки. Як сумно пожартувала вчора пані Марія:" Невже украінському письменнику, щоб йому дозволили дійти до студентськоі аудиторіі, треба спочатку померти?" Примітно, що ректор університету ім. Хмельницького - регіонал. Мабуть, він не знає, що його однопартієць, президент Украіни, якось , 2010 року таки зустрічався з Матіос)".
на фото ректор "непускант" Кузьмінський
20.05.2013 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter