У Христинівці провели черговий День Сала

У Христинівці провели черговий День СалаУ Христинівці провели черговий День СалаМіським Головою Христинівки, Миколою Наконечним започатковано незвичайне святкування – День Сала.

Відтепер щороку, наприкінці жовтня, на центральній площі біля місцевого будинку культури проводять доволі цікаве свято, що присвячується нашому національному продукту – салу.

Оскільки таке святкування проводиться вже не вперше, тому вже набуло певних традицій. На святі проходять різноманітні кулінарні конкурси, але більше враховується нетрадиційний підхід – у рецептах повинно обов’язково бути щось нове, оригінальне, страва повинна буди естетично оформлена та красиво подана.

Участь у конкурсі цьогоріч взяли все бажаючі, від підприємств, творчих колективів до родин. Всі представлені роботи були дуже цікаві. У наш час нікого не здивуєш просто салом зі спеціями, або смаженим поросям. А ось сало з раками або з ананасами – це вже буде цікавіше. Головним винахідливим рекордом стало сало у шоколаді, сало з мідіями. А торт із Сала – зовсім побило усі рекорди, який придумала родина Захарчуків, Наталії та Юрія. Уже втрете ця родина забирає головний приз у цьому конкурсі.

На святі виступали і Христинівські богатирі,а завершився вечір святковим феєрверком і щирим побажанням Голови «Щоб завжди на вашому столі був добрий кусок сала. Буде сало, то й здоров’я позичати не доведеться».
Черкаси On-line
03.12.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter