Визначено претендентів на здобуття літературної премії ім. Михайла Масла

Визначено претендентів на здобуття літературної премії ім. Михайла Масла Як інформує конкурсна комісія, 1 грудня закінчився період висунення претендентів на здобуття літературної премії ім. Михайла Масла, встановленої Драбівською районною радою та Драбівською райдержадміністрацією за підтримки Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України з метою заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, створення високохудожніх поетичних і прозових творів про українське село, красу рідної природи і працю на українській землі.

Конкурсна комісія розглянула подані твори й допустила до участі в конкурсі таких претендентів:

1. Антоненко Ганну, поетесу (Чигиринщина), за збірку віршів «Трушівці, Трушівці – там росли чебреці».

2. Вербівську Катерину, поетесу (м. Черкаси), за збірку поезій «Горицвітова сопілка».

3. Дубініна Івана, поета (м. Черкаси), за збірку поезій «Осінній листоноша».

4. Прилуцького Олександра, письменника (м. Черкаси), за збірку поезій «Осінній джаз».

Конкурсна комісія із жалем констатує, що подані на здобуття літературної премії ім. М.Масла твори до номінації «За кращий художній твір молодого автора» не відповідають положенню про премію, оскільки були представлені не книги, а розрізнені комп’ютерні тексти.

Оголошення імен лауреатів – до 1 лютого 2018 року. Вручення премії відбудеться в с. Ковалівка Драбівського району до дня народження Михайла Масла – 11 лютого.
26.12.2017 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter