Кінотеатр "Україна" у Черкасах хочуть продати

Кінотеатр "Україна" у Черкасах хочуть продатиМіська влада Черкас дала дозвіл на продаж міського кінотеатру "Україна" без збереження профілю діяльності, розповідає Gazeta.ua. . Кажуть, він збитковий. Заробляє на здачі в оренду приміщень.
Заклад розташований у центрі біля Будинку торгівлі. Ліворуч добудували торговельний центр "Європейський". Приміщення має три поверхи.
Об 11.10 у неділю біля каси в кінотеатрі немає нікого.
— Зараз 10 чоловік у залі. Але це таке, раз на раз не приходиться. В основному до нас молодь ходить. Такі 30 років, ну ще до 40. Старенькі з онуками на мультики, — говорить касирка Раїса Іванівна, 49 років.

На другому поверсі малий і великий глядацькі зали. У коридорі орендує площу нічний клуб "Елвіс".
— Раніше нам платили оренду, й уся йшла на розвиток підприємства, а зараз у нас 70 відсотків забирає міськвиконком, — розповідає директорка кінотеатру Тетяна Якубова. Прямує до малого залу. Там 146 місць, у великому — 800.
— У малому років шість тому зробили ремонт. Поміняли стільці, постелили нову підлогу, поставили новий екран, звукову апаратуру. У великому залі поміняли до половини, бо почалася криза, — розказує Якубова. — Ми комунальне підприємство. Самі заробляємо собі гроші. Але останнім часом не можемо заробити так, щоб себе забезпечити. Тим більше, з'явилися конкуренти. Ми працюємо на пльонці. А вона зараз дуже дорога, тому частина фільмів виходять на цифрових дисках. Ми їх показати не можемо.

Ідемо до великого залу. Тут сидять зо два десятки людей. Переглядають стрічку "Третій зайвий".
— Великий зал рідко коли заповнений. Останній раз це було минулого року на "9 роту", ще на "Тараса Бульбу" розкупили квитки. Ми показуємо репертуар, який іде по всій Україні. Воно централізоване, тому що у нас одні й ті ж дистриб'ютори. Зараз крутимо фантастику "Згадати все", "Темний лицар", мультик "Льодовиковий період", комедію "Третій зайвий". У нас типовий репертуар, і ми не відстаємо від інших кінотеатрів, — говорить директорка. — Якщо "Україну" продадуть, то тут нічого не буде. Приміщення дуже специфічне, все ж розраховане під кіно: два величезні зали, на третьому поверсі кіноапаратні, й усе. А кінотеатр із цього робити теж не будуть, бо ж відкривають у новому торговельному центрі. Щоб його переробити, мабуть, треба більше грошей, ніж заплатять за приміщення.
21.08.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter