Діти з Черкащини відпочивали у Китаї

Діти з Черкащини відпочивали у КитаїНещодавно 15 дітей із районів та міст Черкаської області з числа багатодітних сімей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, безкоштовно відвідали столицю Китайської Народної Республіки Пекін.
Групу від області сформувало управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Під час відпочинку діти ознайомилися з історичними та культурними цінностями країни, змістовно та цікаво провели дозвілля разом із ровесниками з Китаю (українська група складалася з 200 дітей).
– Програма візиту до КНР дітям, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дуже сподобалася. Вони зустрічались із керівництвом КНР, яке влаштувало бенкет на честь їх приїзду, відвідали «Забороне місто», Велику китайську стіну, Національний музей Китаю, Пекінський зоопарк, акваріум Ціндао «Qingdao Polar Ocean World» та побували на площі Тяньаньмень, – повідомив Вадим Береза, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Окрім того, Вадим Олексійович розповів, що українські діти підготували для своїх однолітків з Пекіну цікаві сувеніри на українську тематику та декілька номерів художньої самодіяльності, з якими вони брали участь у вечорах дружби в м. Пекіні та Циндао.
14.08.2012 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter