Терещук-Литвину: Прошу не враховувати мій голос...

Терещук-Литвину: Прошу не враховувати мій голос...Як ми вже повідомляли, кілька народних депутатів від Черкащини підтримали «мовний» законопроект Ківалова-Колесніченка, який 3 липня було ухвалено у Верховній Раді України. Щоправда, Сергій Терещук у заяві, текст якої має «Провінція», стверджує, що за нього проголосували дублікатом його депутатської картки. Текст заяви – нижче.
«Шокуючим потрясінням, яке можна порівняти хіба що з «вибухом» в українському парламенті, стало прийняття 3 липня цього року Закону «Про основи державної мовної політики». Після вдало проведеного чемпіонату Європи з футболу в Україні утвердилась обнадійлива атмосфера взаємопорозуміння між регіонами. Над Україною, чи не вперше об’єднаною, витали почуття піднесеності, гордості і гідності. Адже змогли! Виконали величезні, здавалось би не підйомні обсяги робіт. Не зважаючи на скімлення своїх і чужих прихильників, проявили кращі якості гостинності, щирості, організованості і заслужено здобули повагу європейської спільноти. Піднеслися у своїх очах і в очах всього світу.
Однак буквально за кілька хвилин поспішного і вперше прихованого від народу голосування (вкрай сумнівного) важко вибудувана вежа суспільної злагоди рухнула. Бо цей Закон не був життєво необхідним, він роз’єднує український народ, спрямований на обслуговування інтересів однієї політичної сили, яка вже зараз активно веде підготовку до наступних парламентських виборів. Очевидно, принцип – розділяй і володарюй - комусь вигідний.
Голова Верховної Ради Володимир Литвин у своїх заявах з цього приводу наголосив, що він ніколи і ні за яких обставин не підпише цей законопроект. Нам не потрібен Закон, який сіє розбрат і ворожнечу у народі.
Мене особисто обурило, що під час голосування якимось чином проголосували замість мене. Я неодноразово заявляв, у тому числі в засобах масової інформації, що не підтримую цей законопроект і голосуватиму проти. Про це йдеться в моїй заяві на ім’я Голови Верховної Ради України.
Пропоную її текст.
Сподіваюсь, що здоровий глузд переможе. І в українського народу ніхто і ніколи не відбере материнської мови".
Терещук-Литвину: Прошу не враховувати мій голос...
04.07.2012 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter