У Грузію зі Старих Бобанів здійснять екстрадицію кацо, який нагастролював і там, і тут

У Грузію зі Старих Бобанів здійснять екстрадицію кацо, який нагастролював і там, і тутПрокуратурою Черкаської області проведена перевірка щодо екстрадиції до правоохоронних органів Грузії особи, яка вчинила злочин.
За повідомленням прес-служби прокуратури в Черкаській області, у 2003 році громадянин Грузії, перебуваючи на її території, вчинив злочини, передбачені ч. 1 ст. 378, ч. 2 ст. 279 КК Грузії (перешкоджання діяльності установ попереднього ув’язнення, установ виконання покарань, втеча з місць позбавлення волі під час конвоювання) та в подальшому втік на територію України.
Проте, у лютому 2009 року втікача затримали правоохоронні органи Одеської області за вчинення ряду злочинів на території України. У травні поточного року його засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі та етаповано для відбування покарання до Старобабанівської ВК №92 УДПтС України в Черкаській області.
Органами прокуратури області до Уманського міськрайонного суду направлено клопотання про застосування до нього екстрадиційного арешту.
За результатами перевірки прокуратурою прийнято рішення про екстрадицію злочинця до Грузії для притягнення його до кримінальної відповідальності.
14.10.2013 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter