СБУ накрила в Смілянському районі групу чорних археологів, яка займалася збутом відкопаної зброї

СБУ накрила в Смілянському районі групу чорних археологів, яка займалася збутом відкопаної зброї За інформацією прес-центру СБУ, в Черкаській області співробітники Служби припинили протиправну діяльність злочинної групи, яка налагодила схему незаконного обігу зброї та боєприпасів.
Встановлено, що до складу злочинного угруповання входило троє мешканців регіону, які на території області здійснювали незаконні розкопки у місцях, де проходили бої під час Великої Вітчизняної війни. Знайдену зброю вони реставрували, приводили в бойовий стан для подальшої реалізації. Встановлено, що організатором, так званих «чорних копачів» є 33-річний безробітний, раніше засуджений, мешканець м. Сміла.
Співробітники СБУ у с. Ротмистрівка Смілянського району затримали одного з учасників злочинної групи під час реалізації саморобного вибухового пристрою.
У ході обшуків у помешканнях та підсобних приміщеннях учасників оборудки вилучено значну кількість зброї та набоїв часів Великої Вітчизняної війни.
За матеріалами СБУ слідчим Управління УМВС України в Черкаській області розпочато кримінальне провадження стосовно організатора злочинної групи за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Правопорушнику оголошено про підозру у скоєнні вказаного злочину та обрану запобіжну міру – утримання під вартою.
02.10.2013 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter