У Смілянському районі 18-річний юнак вкрав старовинний Псалтир зі шкільного музею

У Яблунівці Смілянського району було пограбовано шкільний музей. Як інформують у СЗГ УМВС області, зранку одна з вчительок помітила, що віконна рама музею пошкоджена, і відразу повідомила про це директора школи.
Відчинивши музей, директор побачив у кімнаті страшенний гармидер: всі речі були розкидані на підлозі. Коли він підійшов до столу, то помітив, що зник старовинний Псалтир, який був подарований школі жителями села Яблунівка. Директор негайно звернувся за допомогою до правоохоронців.
Співробітники Смілянського міськвідділу міліції розпочали шукати докази та встановлювати хронологію подій, що відбувались в музеї тієї ночі. Поряд з цим проводився пошук можливих свідків події серед місцевих жителів: опитували кожного, хто міг щось бачити чи знати, адже отримана інформація допомогла б слідству в розкритті злочину.
Пошукові заходи принесли очікуваний результат. У поле зору працівників міліції потрапив місцевий 18-річний житель. Цей молодий чоловік тривалий час перебував на обліку в правоохоронних органах. При спілкуванні зі співробітниками міліції юнак помітно нервував, давав суперечливі пояснення і врешті-решт зізнався у скоєнні злочину. Хлопець пояснив, що давно знав про Псалтир, який зберігався в музеї, і тому вирішив «поживитися» на старовинній книзі.
Наразі стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 185(Крадіжка) Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
23.03.2012 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter