Маньківський підприємець, чиї собаки загризли 5-річну дитину, отримав три роки позбавлення волі

Як ми вже повідомляли, 3 серпня у смт. Маньківка сторожові собаки на смерть загризли 5-річного хлопчика. Двоє дітей, віком 5-ти та 9-ти років, для своїх ігор вибрали огорожену територію приватного підприємства, розташованого по сусідству. На попереджувальний напис на металевій сітці – «обережно, собаки», діти уваги не звернули. Дітей, які перелізли через огорожу, атакували два сторожові пси породи Ротвейлер та Німецька вівчарка. Старший хлопчик зумів вчасно перелізти огорожу, що врятувало його від розлючених тварин, а меншого собаки збили з ніг. Звільнити його зуміли лише батьки, які почули крики дітей та прибігли на місце події. Проте, вирвавши сина з лап розлючених тварин, допомогти йому вони так і не змогли. Від отриманих травм дитина померла в кареті швидкої медичної допомоги.
За інформацією прокуратури Черкаської області, рішенням Маньківського районного суду затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим.
Згідно угоди під час досудового розслідування сторони кримінального провадження дійшли згоди щодо формування підозри, всіх істотних обставин та правової кваліфікації дій приватного підприємця Маньківського району за ч. 1 ст. 119 КК України (вбивство через необережність).
Установлено, що вказана особа створила загрозу безпеці людей, в результаті чого від укусів собак загинув 5-річний хлопчик.
У судовому засіданні обвинувачений у повному обсязі визнав свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення.
Суд погодився з позицією прокурора та призначив йому міру покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим строком тривалістю один рік.
10.09.2013 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter