Прокуратура: Колишньому 1-му заступнику голови Черкаської РДА загрожує високий штраф або виправні роботи до 2-х років

Прокуратура: Колишньому 1-му заступнику голови Черкаської РДА загрожує високий штраф або виправні роботи до 2-х років Прокуратурою Черкаської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно першого заступника голови однієї із районних державних адміністрацій області.
Вказана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (прийняття обіцянки про надання неправомірної вигоди).
Як нагадують у прокуратурі Черкаської області, у серпні поточного року посадовець прийняв обіцянку про надання неправомірної вигоди у сумі 120 000 гривень від підприємця за не вжиття заходів реагування за фактами порушення цільового використання земель.
Посадовця звільнено із займаної посади, а за клопотанням слідчого судом йому обрано запобіжний захід у вигляді застави.
Наразі обвинувальний акт розглядається у Придніпровському районному суді м.Черкаси, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років.
02.09.2013 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter