Черкаська міліція повідомила про затримання в Черкаській РДА: посадовець вимагав 250 тис. грн. у підприємця

У СЗГ УМВС в Черкаській області прокоментували затримання високопосадовців Черкаської РДА, про які повідомляла Провінція.
До співробітників Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Черкаській області надійшла оперативна інформація, про те, що високопосадовець Черкаської районної державної адміністрації вимагає від місцевого підприємця, грошові кошти за не втручання у діяльність останнього. Правоохоронці розпочали перевірку даної інформації, яка згодом повністю підтвердилася.
Як повідомив начальник УБОЗ УМВС України в Черкаській області полковник міліції Владислав Пустовар, працівники міліції встановили, що дійсно 35-річний високопосадовець, являючись державним службовцем 4 категорії 8 рангу діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою одержання неправомірної вигоди, з використанням своїх владних повноважень і службового становища, вимагає від фізичної особи – підприємця, грошові кошти в сумі 250 тисяч гривень за не втручання у сільськогосподарську діяльність останнього, шляхом невжиття заходів реагування до виявлених фактів порушень цільового використання земель на території Черкаського району.
Реалізуючи свій злочинний намір, чиновник прийняв обіцянку від підприємця про надання йому частини неправомірної вигоди в сумі 120 тисяч гривень. Вказаний факт був задокументовано працівниками УБОЗ УМВС.
Наразі, за даним фактом слідчим прокуратури Черкаської області було відкрито кримінальне провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років. Посадовцю повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Триває слідство.
16.08.2013 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter