СБУ інкримінує екс-директору Іваньківського цукрозаводу 25 млн. грн. збитків

СБУ інкримінує екс-директору Іваньківського цукрозаводу  25 млн. грн. збитків За інформацією прес-служби СБУ, Головне слідче управління СБУ завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно одного з колишніх керівників державного підприємства «Іваньківський цукровий завод» (Маньківський район, Черкаська область), яке входить до системи Державного резерву України.
У ході кримінального провадження встановлено, що в 2009 році за рішенням керівника зазначеного підприємства було незаконно відчужено понад 2 тисячі тон цукру-піску Державного резерву України на користь низки комерційних підприємств. Крім того, протягом 2009-2010 років на підприємстві неодноразово занижувалася фактична вартість робіт з переробки цукрового буряка. При цьому керівник підприємства підписував документи, які містили завідомо неправдиві відомості щодо ціни виконаних робіт. Загальна сума збитків, завданих державному підприємству внаслідок незаконних дій посадовця становить понад 25 мільйонів гривень.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 та ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України, скеровано до суду.
14.08.2013 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter