Камо грядеші, Білоусов? Ліходькін закликає депутатську більшість у міськраді Черкас дерибанити за планом, а не навпомацки

Камо грядеші, Білоусов? Ліходькін закликає депутатську більшість у міськраді Черкас дерибанити за планом, а не навпомацкиНа своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» керівник групи вільних деимократів Олег Ліходькін звернувся з відкриттим листом до більшості у Черкаській міській раді, в якому переконує, що дерибан за планом краще, ніж хаотичний дерибан...

Депутатам більшості від фракцій Партії регіонів, Батьківщини, Фронту змін, Черкащани (КПУ, Екологія та захист, СПУ)

Відкритий лист

24 квітня 2013 року вами утворена більшість у Черкаській міській раді і відсторонено від виконання своїх обов’язків законнообраного міського голову Одарича С.О. Разом з тим пройшло майже два з половиною місяці, а громада міста досі необізнана на яких принципах утворена нова більшість.
Нагадаємо, що депутатська група «Вільних демократів» одразу після виборів спільно з міським головою визначили пріоритети розвитку міста та основні напрямки роботи по кожній галузі. Результатом стала угода про політичну співпрацю, яка була запропонована депутатам міської ради. Угоду підписали міський голова Одарич С.О., депутати групи Вільних демократів, також декілька депутатів Батьківщини і один Партії промисловців та підприємців (які увійшли до групи Вільних демократів), депутати від Партії регіонів та один депутат з партії «Удар» який увійшов до складу фракції ПР. Підтримали, але без підписання, депутати від Фронту змін. Угода була оприлюднена в ЗМІ і на сесії міської ради. Тільки після підписання цієї угоди ми почали приймати рішення, які стосувалися життєдіяльності міста. Таким чином наша політична сила публічно задекларувала напрямки своєї роботи і взяла на себе відповідальність за подальший розвиток Черкас.
Наразі новостворена більшість так і не оприлюднила свої пріоритети та напрямки розвитку. Не зрозуміло, куди рухається місто? Поки що із тих рішень, які приймаються новою більшістю, можна зробити висновки, що задачами нового об’єднання є працевлаштування депутатів більшості в комунальних підприємствах та органах місцевого самоврядування. А, також, дерибан прибережної смуги, про що свідчить поява паркану в Дахнівці та узаконення самовільної забудови товариством «Берег-2007» (Бочка). Крім того досить сумнівно виглядає прийняття рішень по земельним питанням поспіхом без розгляду в комісіях та без висновків юридичної служби, що має ознаки корупційних діянь. Це і є ваша програма розвитку?
В зв’язку із вищевикладеним вимагаємо надати громаді міста програмний документ від новоствореної більшості, який би визначав, куди рухається місто, які пріоритети розвитку міста, які напрямки роботи по галузях, тощо.

Голова депутатської групи
«Вільних демократів» Олег Ліходькін
02.07.2013 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter