УМВС: У Золотоніському районі затримано високопоставленого черкаського еколога, який "утилізував рибу" на базу своїх родичів

Суботнього дня до чергової частини міліції зателефонував громадянин, який повідомив, що недалеко від села Коробівка під час нересту, коли ловити рибу заборонено навіть вудкою, троє невідомих чоловіків виймають рибу з сіток і грузять її в човен. Потім до цих людей підходить інший човен, забирає вилов і відвозить його кудись в район дач. Чоловік також повідомив, що місцеві жителі спостерігають за такою «риболовлею» вже не вперше.
Терміново спільно з працівниками Дніпровської екологічної прокуратури, держрибоохорони на місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили місцезнаходження човна і вже чекали незнайомців на березі, але така зустріч зовсім не входила в плани зухвалих рибалок – на вимогу працівників міліції вони не зупинили човен, а намагалися втекти. Коли ж правоохоронці примусово зупинили рибалок один з них представився… високопоставленим чиновником екологічної служби, а двох чоловіків, які знаходилися з ним в човні, відрекомендував як громадських помічників своєї служби і повідомив, що виконує на річці свої службові функції - особисто утилізує сітки та рибу, яка туди втрапила під час нересту. На запитання, чому не викликав на місце скоєння злочину працівників міліції і чи має він для виконання своїх службових функцій, про які говорить, необхідні документи, чиновник без збентеження відповів, що для проведення такої «спецоперації» відповідних документів не має, але це не біда, їх можна написати прямо тут, тим паче, що за підписом керівника далеко йти не потрібно і заходився прямо на колінах складати та підписувати якісь папери. В цей час інша група правоохоронців знайшла місце, куди доставлялась риба – як з’ясувалось пізніше, на базу відпочинку, яка належить близьким родичам чиновника. Риба була вже посортована та акуратно розфасована по мішках.
Правоохоронці вилучили знаряддя лову та рибу, якої було виловлено більш ніж на 15 тисяч гривень. Відкрито кримінальне провадження за ст. 249 КК України «Браконьерство», проводиться слідство. Цікавим є те, що протягом минулого року і до цього дня, екологічною службою не було затримано жодного порушника, не порушено жодної кримінальної справи, не здано до держави жодного хвоста «утилізованої» рибини, затримані божаться, що це вони вперше за весь час натрапили на сітки з «нічийною» рибою...
СЗГ УМВС в Черкаській області
21.04.2013 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
23:04 21.04.2013 kira:
Всім відомо, що цей високопосадовець, т.т. начальник екологічної інспекції ще той бракон'єр. Проте не всі знають, що всі його дії погоджені з заступником голови ОДА і все йому зходить з рук.Це вже не перше кримінальне провадження порушено відносно нього, протягом його року двоє його підлеглих було затримано на хабарі!!! Подивимось чи ця справа дойде до суду.