УМВС: автостанцію в Каневі "замінував" психічно хворий

УМВС: автостанцію в Каневі "замінував" психічно хворий Як ми вже повідомляли, 14 січня о 12.00 по спецлінії «102» від невідомої особи надійшло повідомлення про замінування в Каневі автостанції на вулиці Героїв Дніпра. Після отримання повідомлення із автостанції було проведено евакуацію 97 чоловік. Після детального обстеження приміщень автостанції, вибухових пристроїв виявлено не було.
Як інформують у СЗГ УМВС області, особу телефонного «терориста» встановлено.
Під час розшуку значна увага була приділена свідкові – 22-річному юнакові, який розповів правоохоронцям, що невідомий чоловік повідомив йому про замінування. Атож з ними почали спілкуватися оперативники. В ході бесіди правоохоронці помітили в поясненнях молодого чоловіка ряд незрозумілих розбіжностей. Він плутався в свідченях і врешті-решт зізнався, що вигадав цю історію. Йому було цікаво, як будуть розвиватися події, до речі, як потім з’ясувалось, хлопець має психічне захворювання і йому дуже подобалося бути в центрі уваги, тому він і здійснив неправдиве повідомлення про замінування.
Розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 259 Кримінального кодексу України(Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).
16.01.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter