Директор "Інтербуду" Ігор Калашник: відповідь на відкритий лист "громадянина Карповича"

Провінція отримала відповідь гендиректора БО «Інтербуд» Ігоря Калашника на публікацію «Другий відкритий лист обдуреного інвестора до гендиректора "Інтербуду" Ігоря Калашника»

"Шановний пане Головний редактор!
Ознайомившись з відкритим листом громадянина Карповича, що Ви так люб'язно розмістили на своєму сайті, я був, м'яко кажучи, здивований. Та здивував мене не стільки сам лист Карповича, скільки Ваше відношення до викладеної в цьому листі інформації, а точніше до трактування автором листа ситуації, що з ним склалася (до-речі з його-ж провини). З якоїсь незрозумілої мені причини в даному випадку Ви повели себе вкрай нетактовно, поставивши себе в досить неоднозначне положення. З одного боку Вам нібито хочеться “докопатися до істини”, а з іншого Ви вже заздалегідь знаєте, хто правий і Вам необхідно тільки почути формальне підтвердження своєї думки. Саме це, досить відверто, Ви демонструєте в назві своєї публікації. Ви вирішили підмінити собою всю систему судочинства в країні, оскільки поставили під сумнів рішення судів всіх інстанцій замість того, щоб зробити хоча б спробу ознайомитись з першоджерелом, а саме текстом інвестиційного договору, на який посилається Карпович, та рішенням суду. У Вас був на це час, оскільки лист Карповича датований 19 січня 2012 року, а оприлюднили його 30 січня 2012. Чого так довго чекали? Вам був потрібен черговий скандал — для чого?
А тепер по суті. Вочевидь Ви самі не бачили того договору, оскільки вірите у відсутність в ньому того самого пункту, на основі якого автор листа програв всі суди, а саме про те, що сума яку він вніс на початку будівництва по факту завершення може бути переглянута та скорегована у відповідності до зміни дуже великої кількості факторів, в тому числі і вартість будівельних матеріалів, інфляція, зміна рівня заробітної плати будівельників і таке інше. Крім того за час будівництва були зроблені деякі зміни в проекті, які потребували додаткових витрат, але які ніяким чином не позначились на вартості житла і які взяла на себе організація-забудовник, тобто “Інтербуд” і за які, між іншим, розраховується і по цей день. Також Ви стверджуєте, що 99,9% інвесторів, що отримали своє житло на тих самих умовах, що були запропоновані громадянину Карповичу - дурні, а не ті, що з розумінням поставилися до ситуації в якій всі ми на той час опинилися, і країна в цілому.
Що до вартості будівництва в даному випадку, то Ви будете здивовані тим фактом, що вона контролювалася відповідним державним органом ЩОКВАРТАЛЬНО. А знаєте чому? Тому що будівництво будинку, в якому мав би отримати житло Карпович, майже повністю фінансувалося за рахунок державного кредитування. А тепер згадайте 2006-2007 роки.
Що ж стосується самого громадянина Карповича, то вочевидь він не розповів Вам факти, які були йому зовсім не вигідні, але тим не менш мали місце. Зрозумілим є його бажання отримати квартиру в новобудові, зробивши лише перший внесок, або отримати живими грошима її ринкову вартість на день закінчення будівництва. Але суди всіх інстанцій розгледіли в його “бажанні” ознаки афери і саме тому відмовили в задоволенні його вимог.
Незважаючи на очевидність намірів громадянина Карповича, наше підприємство неодноразово намагалося вирішити його “питання”. Після розірвання з ним інвестиційної угоди (в судовому порядку) ми неодноразово пропонували Карповичу повернути виплачені ним кошти шляхом перерахунку на його банківський рахунок, але він відмовлявся повідомити банківські реквізити, і тим самим відмовлявся їх отримувати, вимагаючи задовольнити вимоги в повному обсязі (готуючи все нові судові позови).
Ми і сьогодні не відмовляємося повернути Карповичу кошти згідно судовому рішенню, але тепер їх знову треба буде вилучати з обороту, оскільки будівельне підприємство не має змоги необмежений термін заморожувати кошти на рахунку, очікуючи, що він (Карпович) рано чи пізно погодиться їх забрати.
Знаючи Вас як людину професійну та високоповажну, маю надію, що Ви, пане Віктор, в подальшій своїй роботі будете більш прискіпливо відноситись до джерел інформації і більш ретельно готувати матеріали до публікації. Звичайно, кількість відвідувачів сайту “Провінція”- це важливо, та бажаю Вам не перетворитися на те, що в народі називають “жовтою пресою”, розміщуючи на своєму сайті неперевірені чутки. Це - не Ваше.
Нехай щастить у виборі тем для публікацій. Озирніться навколо і ви побачите багато цікавого, а не лише те, що Вам “надсилають” автори таких листів.

Генеральний директор БО “Інтербуд” Ігор Калашник»

Провінція - Калашнику: 1) договір між Карповичем та «Інтербудом» в редакції є; 2) в двох листах Карповича ніхто не був названий «дурнем» - ні автором, ні редакцією; 3) ми вважаємо, що не Карпович, який 100-відсотково перерахував кошти за квартиру, не отримав її, а після цього вже 6 років не може повернути собі понад 150 тис. грн. – є, як Ви пишете, людиною, в «бажаннях» якого є ознаки «афери»...
03.02.2012 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:20 28.02.2012 karpovych:
Гражданин Калашник, если бы Вы хотели выполнить решение суда и вернуть деньги, заплаченные за квартиру, Вы бы это сделали уже полтора года назад. Если Вам нужны реквизиты банковского счета, на который, как Вы говорите, Вы не отказываетесь вернуть деньги, то они у Вас уже полгода, с сентября 2011. Как же Вы не отказываетесь, если в сосновском суде уже открыто производство и назначена дата заседания? Вы же об этом знаете. Может быть Вы "попросите" суд сказать, что может и не было никаких 157 тыс. гривень? Как в прошлый раз, с условиями договора.