Даценко закликає Тулуба продовжити справу Черевка

Даценко закликає Тулуба продовжити справу ЧеревкаЯк заявив на прес-конференції в штабі об`єднаної черкаської опозиції координатор ради об`єднаної опозиції області Леонід Даценко, опозиція підготувала звернення до влади з приводу завершення реставраційних робіт в Чигирині з метою повноцінного функціонування резиденції Хмельницького.
На думку опозиції, яку озвучив сьогодні Леонід Даценко, за 2 останні роки діяльності при президенті Януковичі влада фактично усувається «від тих завдань, які б мала виконувати українська влада в українській державі».
- Як би ми не критикували програму «Золота підкова Черкащини» щодо відродження багатьох історичних місць, ми мусимо визнати, що це функція і місія держави, - заявив Даценко. - Зараз там збудовані приміщення, де не функціонують виставки, де немає експозицій, де починають руйнуватися самі приміщення. Вкинуті в будівництво резиденції сотні мільйонів гривень можуть піти «на вітер».
За словами Даценка, кричуща ситуація зі станом замку Шувалова в Тальному.
- Там мав бути розміщений музей трипільської культури. Сьогодні забрано сторожів, які дивилися за порядком в приміщенні. З часом замок просто не можна буде використати за своїм призначенням, - говорить Даценко.
25.06.2012 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter