Черкаські податківці та регіональне відділення УСПП підписали угоду про співпрацю на 2012 рік

За інформацією прес-служби ДПС у Черкаській області, керівник черкаських податківців Петро Хукаленко та голова регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців в Черкаській області Анатолій Скоромний підписали Договір про співробітництво та координацію дій на 2012 рік.
Головна мета договору - забезпечення ефективної співпраці для створення сприятливих податкових умов для розвитку підприємництва в Черкаській області, контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів податків та запобігання правопорушенням у галузі податкових відносин.
“Договір, який ми підписали, - зазначив Петро Хукаленко, - сприятиме налагодженню толерантних та партнерських відносин між податківцями та платниками податків, базисом яких мають бути принципи справедливості, рівнозначності, прозорості та неупередженості”.
“Я впевнений, - наголосив Анатолій Скоромний, - що лише спільними зусиллями можливо вдосконалити податкове законодавство та зробити його прозорим і зрозумілим і для платників податків, і для податківців”.
У рамках співпраці між ДПС у Черкаській області та регіональним відділенням Українського союзу промисловців і підприємців в регіоні кожною зі сторін буде надаватись підтримка під час проведення спільних конференцій, виставок, форумів, семінарів, „круглих столів” з фінансових та податкових питань, спільно будуть готуватись пропозиції щодо вдосконалення Податкового кодексу.
02.04.2012 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter