Антимонопольний комітет натякнув черкаським виробникам, що за подорожчання яєць перед Пасхою вони "атвєтят"

Антимонопольний комітет натякнув черкаським виробникам, що за подорожчання яєць перед Пасхою вони "атвєтят" Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало птахофабрикам утриматися від встановлення економічно необґрунтованих оптово-відпускних цін на курячі яйця. Про результати розгляду рекомендацій птахофабрики мають повідомити у десятиденний строк. З метою забезпечення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції суб’єктами господарювання, поведінка яких може вплинути на зростання споживчих цін на продукти харчування (зокрема, які входять до мінімального споживчого бюджету сім’ї) територіальне відділення провело дослідження ринку яєць курячих.
Так, за результатами дослідження було встановлено, що з початку року відбулося суттєве підвищення цін на курячі яйця. Однак, як показав економічний аналіз, об’єктивних причин воно не мало.
З метою запобігання вчинення порушень конкуренційного законодавства, відділенням було надано обов’язкові для розгляду рекомендації ПП «Золотоніська птахофабрика» та ТОВ «Інвестиційна компанія «Агросоюз - РП». Відповідні вимоги також було висунуто Антимонопольним комітетом України до ПАТ «ПФ «Перше травня», що входить у групи «Авангард», яка здійснює свою діяльність практично на усій території України.
Надані рекомендації спрямовані на забезпечення цінової стабільності на цьому ринку, зокрема напередодні Великодніх свят.
20.03.2012 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter