"Мачо" з черкаської ДПІ Байбуз вирішив "рекетнути" дружину Одарича?

"Мачо" з черкаської ДПІ Байбуз вирішив "рекетнути" дружину Одарича? Начальник ДПІ в м. Черкаси Юрій Байбуз вимагає закрити магазин «Марель» та з`явитися до нього з «усіма документами» від власника магазину – дружини екс-мера Черкас Анжели Одарич. Про це на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» пише її чоловік.

«Орли» Тулуба почали залякувати мою дружину.
«Если в течении 15 минут не закроешь магазин, ты узнаешь, кто мы такие!» - саме таку погрозу висловив моїй дружині Анжелі чоловік, який представився начальником Податкової інспекції м. Черкаси.
Близько 15.30 чоловік зателефонував у магазин «Марель», що на Чигиринській, 15. Представився Байбузом Юрієм Михайловичем, начальником ДПІ міста Черкаси. Уточнив у дівчини-продавця, чи дійсно власником магазину є Одарич Анжела Августинівна, і передав, щоб Анжела терміново з ним зв'язалася.
Анжела сьогодні була вдома і, отримавши повідомлення, зателефонувала за вказаним номером мобільного телефону. Байбуз (чи особа, яка ним назвалася) наказав закрити магазин і в понеділок з «усіма документами» з'явитися до нього.
Пане Тулубе, невже ви щиро вірите, що вам вдасться мене залякати такими дзвінками? Чи викликами в прокуратуру у п'ятницю пообіді? Чи закриттям магазину?
Обіцяю вам одне – за все доведеться відповісти. І вам, і вашим виконавцям. Ви перейшли межу.
07.07.2013 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter