Культурні ілюзіоністи

10 місяців тому, в квітні 2016 року, в Черкаській ОДА відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника новоствореного управління культури та зв`язків з громадськістю облдержадміністрації. Досить несподівано нове управління очолив підприємець та громадський діяч Олег Островський. На той момент Островський жодного дня не працював в органах державної влади або місцевого самоврядування. Конкурсна комісія справді ризикувала, виносячи рішення на користь людини без відповідного досвіду роботи.

Новостворена структура увібрала в себе кілька структурних підрозділів ОДА. З квітня 2016 року вона відповідала і за культуру, і за співпрацю з громадськістю та політичними партіями, і за контакти зі ЗМІ тощо.

Зрозуміло, що після об`єднання колишнє управління культури Черкаської ОДА почало процедуру ліквідації. За правилами призначили ліквідкомісію, яка почала “підчищати хвости” й потихеньку згортати діяльність.

Однак досьогодні формально управління культури Черкаської ОДА ...досі перебуває в стадії ліквідації. У ньому продовжують працювати живі люди, які 10 місяців все не “закриють культурну лавочку”.

Однак крім незрозумілої тяганини є ще обставина, котра наповнює співіснування потужного управління Олега Островського та недоліквідованого управління культури вельми пікантним. Зверніть увагу на документ, фотокопію якого ми розміщуємо нижче.

Культурні ілюзіоністи
Клікайте для збільшення

До змісту цього висновку — жодних претензій. Заступник начальника — начальник відділу охорони культурної спадщини, музейної спрвави та з питань релігій Микола Суховий погоджує технічну документацію по встановленню меж земельної ділянки в центрі Черкас.

Однак з невідомих причин він 16 листопада 2016 року робить це на...офіційному бланку управління культури, якого вже півроку де-факто немає. При цьому Микола Олександрович робить це, зазначаючи унизу свою теперішню посаду в управлінні культури та зв`язків з громадськістю Черкаської ОДА і ставить правильний вихідний номер документа.
Культурні ілюзіоністи
Микола Суховий

Треба писати про те, що істинна вартість цього документу — нуль гривень нуль копійок? З тим же успіхом Микола Суховий міг би зробити цей висновок на бланку більшовицького Совнаркому чи Української Центральної Ради.

Випадковість? Але висновок Сухового підкріплений ще й печаткою недоліквідованого управління культури.

І найголовніше запитання: чому супердосвідчений чиновник Микола Суховий вдається до такої сумнівної оборудки?

Цікаво, Олег Островський - безпосередній керівник Сухового — в курсі “паралельної діяльності” свого підлеглого? Чи знову заведе пісню про відутність досвіду адміністративної роботи?
Культурні ілюзіоністи
Олег Островський

Якщо припустити, що це не поодинокий випадок, то видачу подібних висновків можна поставити на конвеєр і зробити чимало приємного “добрим людям”.

Денис Сирцов
03.03.2017 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter